Prefabrik Konut

Ana Sayfa  >>  Prefabrik Konut

Prefabrik Konut

Prefabrik konutlar, geçici deprem evi değildir! Has Prefabrik olarak 2000 yılından beri sürdürmekte olduğumuz prefabrik konut imali çalışmalarımızın sonucunu almış bulunmaktayız. Prefabrik evler basında ve medyada geçici deprem evleri gibi lanse edilmiş ve insanların aklında yanlış bir izlenim kalmıştır. Prefabrik kelime anlamı olarak ‘önceden fabrikasyon olarak hazırlanmış’ demektir. Deprem sonrası vatandaşlarımıza barınmaları için tahsis edilen prefabrik evler demir iskelet üzerine betopan ve alçıpandan imal edilir.

İmal ettiğimiz prefabrik konutların tamamı depreme dayanıklı “Prefabrik Betonarmedir”. Prefabrik duvarları ve çatısı ısı ve ses izolasyonlu, tamamen prefabrik betonarmeden imal prefabrik konutlarımız ayrıca büyük depremlere bile dayanabilecek şekilde, statik çalışmaları titizlikle yapılarak imal edilmektedir.

Hem kısa süreli inşa, hem kaliteli işçilik hem de villa olma özelliği Prefabrik konutlarımızda! Klasik inşaatlardaki maliyetin inşaat tamamlanana kadar tam belli olmaması, inşaatın hava koşullarından olumsuz yönde etkilenmesi, bilgisiz, deneyimsiz işçiler tarafından yapılması, işçiliğin kalitesiz olması ve çok uzun süren inşaat süreleri prefabrik konutlarımız için geçerli değildir. Aynı zamanda ısı ve ses izolasyonu sayesinde yaz- kış ikamet edebileceğiniz güvenli bir yuva sunuyoruz.

Maliyeti ve teslim süresi sürpriz değildir! Prefabrik konutların size maliyeti ve ne zaman teslim edileceği daha inşaat başlamadan bellidir. Size ek bir maliyet getirmeden, konusunda uzman mühendis ve üretim kadrosu ile üstün kalitede ve kısa sürede inşaat tamamlanır. Prefabrik konutların bütün parçaları; fabrika ortamında, günlük olarak test edilen özel katkılı beton ile buhar kürü uygulanarak üretilir. Alınan beton numuneleri, beton laboratuvarlarımızda dikkatle incelendikten sonra standartlara uymayan ürünler var ise bunlar imha edilir. Tüm imalatlarımız ‘TSE’ kalite güvencelidir.

Klasik bir inşaat ’tan farklı olarak prefabrik konutlarda işinizi şansa bırakmazsınız. Ailenizi içine sokacağınız bir evde de bizce bu gerçekten önemlidir…

Has Prefabrik

TİP-A
80 M2

İZMİR İÇİ NAKLİYE VE MONTAJ DÂHİL FİYAT 19.6000 € + KDV

TİB-A

TIP-A4

TIP-A (2)

Teknik çizim görüntülerini buradan indirebilirsiniz: [TİP-A] , [TİP-A Cephe]

* Temel imalatları fiyata dahil değildir.

TİP-B
80 M2

İZMİR İÇİ NAKLİYE VE MONTAJ DÂHİL FİYAT 19.600 € + KDV

TİB-A AXONOMETRİ

TIP-B

TIP-B3

TIP-B4

Teknik çizim görüntülerini buradan indirebilirsiniz: [TİP-B] , [TİP-B Cephe]

* Temel imalatları fiyata dahil değildir.

TİP-C
96 M2

İZMİR İÇİ NAKLİYE VE MONTAJ DÂHİL FİYAT 30.800 € + KDV

TIP-C-31

TIP-C-32

Teknik çizim görüntülerini buradan indirebilirsiniz: [TİP-C] , [TİP-C Cephe] , [TİP-C Üstkat]

* Temel imalatları fiyata dahil değildir.

TİP-D
60 M2

İZMİR İÇİ NAKLİYE VE MONTAJ DÂHİL FİYAT 15.000 € + KDV

TİP-D

TİP-D_40m_3D

Teknik çizim görüntülerini buradan indirebilirsiniz: [TİP-D] , [TİP-D Cephe]

* Temel imalatları fiyata dahil değildir.

TİP-E
160 M2

İZMİR İÇİ NAKLİYE VE MONTAJ DÂHİL FİYAT 26.320 € + KDV

TİP-E_3D

TİP-E_3D2

 

Teknik çizim görüntülerini buradan indirebilirsiniz: [TİP-E] , [TİP-E Cephe 1] , [TİP-E Cephe 2]

* Temel imalatları fiyata dahil değildir.

TİP-F
120 M2

İZMİR İÇİ NAKLİYE VE MONTAJ DÂHİL FİYAT 31.000 € + KDV

F_Tipi_Konut_1b

F_Tipi_Konut_2b

* Temel imalatları fiyata dahil değildir.