Kurumsal

Ana Sayfa  >>  Kurumsal

Hakkımızda

1997 yılında kurulan HAS PREFABRİK kurulduğu günden bugüne yatırımcılara anahtar teslim müteahhitlik hizmeti sunmaktadır. Hizmetleri Ege Bölgesi merkezli olarak tüm Türkiye’yi kapsayan HAS PREFABRİK, İzmir Menemen ‘de yer alan fabrikası ile prefabrik yapılar konusunda sektörünün önder kuruluşlarındandır.

“Her zaman daha hızlı, her zaman daha kaliteli” sloganını kendine ilke edinen HAS PREFABRİK, yönetimden çalışana ortak kurumsal değerleri temel almaktadır. Öncülük, saygınlık, kalite, katılımlı yönetim, tam bilgilendirme, esneklik, değer yaratma ve yetkilendirme kavramları çerçevesinde bütünleşmiş olan HAS PREFABRİK, ortak değerlerin paylaşıldığı karşılıklı anlayış ve etkin işbirliği ortamıdır.

 

Has Prefabrik

Temel Politikamız
HAS PREFABRİK’te temel unsur İNSAN’dır. Bu nedenle şirket ve ülke hedefleri doğrultusunda sürekli kaliteyi iyileştirici süreç ve sistemlerle bireysel performansı ve takım performansını geliştirmek; çalışanlara profesyonel bir iş ortamı ve kariyer geliştirme fırsatları yaratmak HAS PREFABRİK’in temel politikası içinde yer alır. Eğitim düzeyi yüksek, iyi yetişmiş, yeniliklere ve değişimlere açık, girişimcilik ruhuna sahip, enerjik, kendini ve işini geliştirmeyi hedefleyen yönetim ve çalışanlarıyla HAS PREFABRİK, şirket ve ülke değerlerini benimseyip yaşatacak kişileri topluma kazandırmayı da kendine görev edinmiştir.

Has Üretim Prefabrik kurucusu Sayın Hüseyin SARIDUMAN bu politikalara önderlik etmekte, çalışanların başarısının temelinde yatan ortak değerlerin bütün çalışanlar tarafından anlaşılıp benimsenmesine yardımcı olmaktadır…

Kalite Politikası
Çağdaş teknolojik altyapısı, güçlü insan kaynağı, yüksek hizmet kalitesi, ürün çeşitliliği ile yatırımcılara ekonomik ve sınırsız çözümler sunan HAS PREFABRİK, Ege Bölgesi’ndeki istihdam ve gelişime katkıda bulunmaya devam etmektedir.

Şirket ve ülke değerlerini benimsemiş yönetici ve çalışanlarıyla HAS PREFABRİK, kurumunun geleceğiyle kendi yarınlarını bütünleştirebilen ve yaptığı her çalışmayla bir değer yaratan kişilerden oluşan bir ailedir. Yönetimde temel amaç, çalışanların kendilerini aşan ortak amaçlar doğrultusunda tüm potansiyellerini kullanarak hedeflerine ulaşabilmeleri için onlara performans desteği sağlanması dır.

HAS PREFABRİK bu amaçla çalışmalarını şu temel değerler üzerine kurmuştur;

Profesyonel çözümler sunmak, Kaliteli ürün ve hizmetler sunarak yatırımcıları memnun etmek, Güvenilir bir firma olmak, Mevcut durumunu korumakla yetinmeyip her noktada sürekli iyileşmeyi hedef almak, Eğitim faaliyetleri ile sürekli olarak personelin kalifikasyon seviyesini arttırmak.

Kalite Belgeleri

Ön Dökümlü Betonarme Yapı Elemanları Kalite Yönetim – TSEK 118 (1)

Ön Dökümlü Betonarme Yapı Elemanları Kalite Yönetim – TSEK 118 (2)

 

Basında Biz

Haber Başlığı: Gazete: Tarih :
Mesafeleri uzattık Yeni Asır 27.02.2014
Has Prefabrik’te yatırımlar hız kesmiyor Yeni Asır 28.02.2014